Pakiety łódź + silnik

W celu dostosowania łodzi i silnika do swoich potrzeb prosimy skontaktować się z najbliższym autoryzowanym dealerem, który przedstawi dokładną kalkulację cenową i termin dostępności jednostki

Silniki Yamaha

Niezależnie od regionu świata, miłośnicy wypoczynku na wodzie wybierają płynną, cichą i niezawodną moc Yamahy tak, aby każdy moment cieszył ich bez reszty.
Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ żaden inny silnik zaburtowy nie zdobył ich pełnego zaufania, nie stoi za nim więcej doświadczenia – ani nie jest zdolny do osiągów tak perfekcyjnie nastawionych na przyjemność pływania.

Konserwacja silników Yamaha

Yamaha chce, żeby Twoje doświadczenia związane z posiadaniem jej sprzętu były jak najbardziej pozytywne. Konserwacja odgrywa w tej kwestii istotną rolę. Jako producent silników zaburtowych w ciągu wielu lat  swojej działalności zdążyliśmy się wiele nauczyć w dziedzinie konserwacji silników tego typu. Poniżej dzielimy się naszą wiedzą i przekazujemy kilka związanych z tym wskazówek

Odzież i akcesoria Marine

Akcesoria Yamaha Marine przyniosą Ci mnóstwo radości. Dzięki tym praktycznym i atrakcyjnym produktom spędzisz nad wodą naprawdę niezapomniane chwile. Mamy dla Ciebie szeroki wybór zabawek do holowania, a jeśli pragniesz większych emocji, to na następny wypad możesz zabrać nawet narty wodne.